Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güvenlik

Minicadde.com olarak kişisel bilgilerinizi korumak,hatalı kullanıma ilişkin riskleri önlemek veya asgariye indirmek adına gerekli tedbirleri almaktayız. SSL sertifikamız 128 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır. Minicadde.com üzerinden sipariş veren müşterilerimizin kredi kartı bilgileri hiçbir sunucu üzerine kayıt edilmemekte ve hiçbir sunucu üzerinde tutulmamaktadır. Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile bilgisayarınız arasında bir köprü oluşturulur ,bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemiz de bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.